Girls' Corner

You're special!

Reclamatii

Distribuiţi
    Freya
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 103
    Data de inscriere : 18/01/2009

Reclamatii

Mesaj  Freya la data de Mier Ian 28, 2009 5:44 pm

Aveti vreo problema sau vreo nemultumire? Postati aici si vom incerca sa va ajutam.

*Heretic.Philosophy*
    Little Girl
    Little Girl

Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 30/01/2009

Re: Reclamatii

Mesaj  *Heretic.Philosophy* la data de Vin Ian 30, 2009 11:01 pm

Freya a scris:Aveti vreo problema sau vreo nemultumire? Postati aici si vom incerca sa va ajutam.

Da, am o problema si anume administratorul, adica Alexis. Sau dejected star ca vad ca ii place username-ul asta foarte mult incat il copie de la prietena mea cea mai buna.
    Iubita, eu te inteleg ca nu poti avea originalitate si de asta i`ai copiat numele, insa te poti gandi ca toata lumea o stie asa, si daca vrei sa faci o impresie buna pe forumul tau avand un username miroboland si halucinant, nu iti va iesi.
    Pentru ca username-ul, daca e purtat de cineva ca tine care l`a copiat pur si simplu nu are farmec, adica esti o plagiatoare si nici nu ai dat credite pentru asta. Imi poti da ban iubita, oricum m`am inregistrat sa vada lumea ce fel de administrator au.
    Dar tu nu ai atata deminitate incat sa lasi mesajul, esti admin, esti un dumnezeu cred in viziunea ta daca tu imi poti modifica mesajele.

Eu ti`am mai zis ca esti invidioasa pe cei ca ally [ de la care ai copiat username-ul], pe cei ca bris[ cea mai buna autoare si tu spui ca nu ti se pare asa, sa fim sinceri, modul tau de a scrie nu se poate compara deloc cu a lui bris, al ei e mult mai avansat] si de asta iti faci forumuri in care incepi sa vorbesti pe tonuri superioare si sa te crezi cineva pentru ca e forumul tau. In ochii mei esti un nimeni dupa ce ai copiat username-ul si ai mai si dat mass cu forumul sa iti vada lumea opera mirobolanta si halucinanta, adica copierea acelui username.
    Si stiu ca nu vei avea destula demnistate sa lasi mesajul aici, insa de la cei ca tine la ce sa ma astept. Iti repet ca imi pti da ban pentru ca nu`mi pasa de forumul tau, asta e pentru ally. Nu ai originalitate uita`te intr`o carte sau pe net, nu plagia. Si majoritatea persoanelor sunt de acord cu mine.
    Si daca voi credeti ca e stupid motivul, cum v`ati simti sa vina un copil de 12 ani si sa va copie username-ul?!

^PS: Putin mai mult respect pe viitor pentru ceea ce fac unii, si originalitate desi cred ca cer imposibilul.
    cleexie<3
    Moderator Global
    Moderator Global

Numarul mesajelor : 52
    Varsta : 23
    Localizare : Turda,jud.Cluj

Mesaj  cleexie<3 la data de Sam Ian 31, 2009 8:21 am

mda,stiam ca am mai vazut undeva usernameul[...e frumos,dar totusi Neutral sa il copiezi mi se pare cea mai mare prostie.Inteleg ca esti mai mica,traiesti intr-o lume in care totul e permis ,dar nu cred ca ti-ar conveni ca tu sa fii copiata.In plus ai fi mai apreciata daca ai fi mai originala atat in postari,nickuri si ranguri.Nu stiu cat de mult ai muncit la forumul asta[Iulia pare sa fi facut mai tot dupa ce spune pe mess]dar la fel ai facut si cu wog,forum pe care l-ai xeroxat cu girls Wink.Acum stiu ca asta te va oftica,si vei spune ca iti port pica,no way,dar atata cred poti si tu sa intelegi,ca nimanui nu ii place sa te lauzi cu munca lui,e impropiu spus ca asta e nick-ul tau;).
    Sorry,sunt moderator,imi place forumul,dar nu vreau sa periez pe nimeni,chiar daca poate ca acum ma vei scoate din grupul moderatorilor.

Admin

Numarul mesajelor : 36

Mesaj  *Crazy.You* la data de Sam Ian 31, 2009 10:30 am

Uhm...Imi pare rau ptr. situatia creata,dar acum mi-am schimbat nick-ul...
    Si,Alex,daca chiar nu esti multumita de acest forum te-as ruga sa nu mai intri,caci,se pare ca iti face "scarba"...
    cleexie<3,cu tine nu am nimic...
    Acum ca totul e bine (sper) SUBIECT INCHEIAT!

You're the voice I hear inside my head
    The reason that I'm singin'
    I need to find you,
    I gotta find you

*Heretic.Philosophy*
    Little Girl
    Little Girl

Numarul mesajelor : 3

Mesaj  *Heretic.Philosophy* la data de Sam Ian 31, 2009 10:58 am

Fii sigura ca nu o sa mai intru, am intrat doar pentru asta si ca sa iti atrag atentie pentru ca cine stie unde ai fi ajuns.
    Freya
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 103

Mesaj  Freya la data de Sam Ian 31, 2009 11:45 am

Bun..Deci..*Heretic.Philosophy*, imi pare rau ca au aparut probleme...Oricum, Alexa si-a schimbat numele si voi avea grija sa nu se mai copieze nimic. Totusi, e doar un nick, daca o iei asa, si nici macar nu e al tau. Inteleg ca te deranjeaza ca prietena ta e copiata, dar daca pe ea o deranjeaza ar putea sa ne spuna ea, nu cred ca are nevoie de avocat. Si, in plus, nu cred ca aici e locul potrivit pentru a discuta divergentele de pe alte forumuri. Am inteles ca a copiat nicknameul, dar acum l-a schimbat, si gandeste-te putin, are 12 ani, nu e cazul sa ii aduci asemenea jigniri.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Mier Iun 20, 2018 7:14 pm