Girls' Corner

You're special!

Zodiacul Parfumurilor

Distribuiţi
    Freya
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 103
    Data de inscriere : 18/01/2009

Zodiacul Parfumurilor

Mesaj  Freya la data de Vin Ian 30, 2009 7:56 pm

Berbec: parfumurile cu arome de flori sunt cele mai potrivite personalitatii tale, cu ajutorul lor vei lasa in urma ta acel farmec ce va starni interesul si admiratia.

Taur: parfumuri ce inspira pasiune, vis, fascinatie, care lasa un miros nu foarte dulce, dar care atrag ca un magnet si lasa senzatia de mai mult, ca poti oferi mai mult decat arati.

Gemeni: parfumurile senzuale si puternice te vor scoate din cochilia timida in care te-ai ascuns si vor scoate la iveala puma care esti in realitate.

Rac: parfurmurile romantice sunt cele cele mai potrivite pentru tine, deoarece acestea exprima stabilitate, echilibru, loialitate si te inconjoara cu o aura de siguranta ce va oferi incredere celor din jurul tau.

Leu: parfumurile puternice, cu energie, care nu sunt dulci insa aroma lor transmite mesajul de forta, de ambitie si faptul ca nu te lasi calcata in picioare sunt cele ce te caracterizeaza.

Fecioara: in magazinele de specialitate sunt parfumuri dedicate fiecarui anotimp in parte,
    acestea sunt cele care te vor descrie cel mai bine, dar si potrivite caracterului tau, deoarece
    fiecare anotimp va scoate la iveala o alta calitate a ta.

Balanta: parfumurile ce contin citrice sunt ideale pentru amprenta ta, esti ambitioasa si in acelasi timp nu lasi pe nimeni sa-ti citeasca intentiile cu usurinta.

Scorpion: nu esti o adepta mare a parfumurilor insa cele usoare, care nu lasa o aroma intepatoare ci una de inviorare, sunt cele ce te fac sa te simti bine in propria ta piele.

Sagetator: parfumurile exotice sunt cele ce ii vor innebuni pe cei care se intalnesc cu tine, ai insa grija deoarece pe unii ii vor scoate din minti si o sa-ti caute compania in permanenta.

Capricorn: parfumurile de portocale, capsuni, visine vor face ravagii, in afara faptului ca vei mirosi delicios, vei starni pofta si curiozitate.

Varsator: parfumurile neconventionale sunt pentru tine, deoarece si tu esti o persoana careia ii place sa aduca ceva nou, tot timpul cauti sa devii mai buna si sa obtii mai mult fara sa te lasi influentata de rautatile celor din jur.

Pesti: parfumurile de trandafir se aseaza pe pielea ta ca o manusa pe degete si desi nu esti un mare fan al acestui tip de floare, acesta este parfumul ce ti se potriveste.

So...ce parfum vi se potriveste? Ce parere aveti?
    *Crazy.You*
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 36
    Data de inscriere : 18/01/2009

Re: Zodiacul Parfumurilor

Mesaj  *Crazy.You* la data de Sam Ian 31, 2009 5:45 pm

Hmmm...E oarecum adevarat...Imi plac intr-un fel parfumurile cu arome de flori...

You're the voice I hear inside my head
    The reason that I'm singin'
    I need to find you,
    I gotta find you

Dark Pristess
    Moderator Local
    Moderator Local

Numarul mesajelor : 97
    Varsta : 24
    Localizare : ~dark palace~
    Data de inscriere : 31/01/2009

Mesaj  Dark Pristess la data de Sam Ian 31, 2009 5:47 pm

chiar imi plac parfumurile de visine si cirese, dar mai ciudat e ca am un parfum de portocale in camera:))...thank you pt informatii..

~in a dark palace is my soul and you can't get it from now on~[/b]
    cleexie<3
    Moderator Global
    Moderator Global

Numarul mesajelor : 52
    Varsta : 23
    Localizare : Turda,jud.Cluj
    Data de inscriere : 30/01/2009

Mesaj  cleexie<3 la data de Sam Ian 31, 2009 6:04 pm

nu am si nu cred ca am avut parfum cu miros de trandafir :S
    cele pe care le stiu sunt foarte dulci ^.^